İstanbul, Dr. Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi

İstanbul, Dr. Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi

Dr. Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, 12’si plastik cerrahi, 19’u tamamen profesyonel saç ekimi uzmanı, 13’ü yardımcı hemşire olmak üzere 44 kişilik büyük bir kadroya sahiptir. Dr. Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi doktorlar, hastaneler ve sağlık personeli açısından titiz ve yasal sorumlulukla hareket eder; saç ekimi ve estetiği konusunda uzmanlaşmış doktorları ve deneyimli akademik kadrosuyla, tam donanımlı bir hastane ortamında, ameliyathaneler ve en son teknolojiye sahip ekipmanlarla deneyimli doktorları ile 19 yıldır hizmet vermektedir.

Avrupa plantasyonunda ve Amerika Birleşik Devletleri ile Kanada’daki gelişmeleri izleyerek, Türkiye’nin saç ekimi alanında dünyada ilk sıralarda yer aldığını kanıtlamıştır. Tüm işlemler steril bir hastane ortamında plastik cerrahi uzmanları ve profesyonel Dr. Zen ekibi tarafından yapılır. Dr. Zen ailesi hastalarıyla birer birer görüşür, isteklerini dinler ve dikkate alır. En iyi sonuçları elde etmek için hastaları sağlıklı bir şekilde bilgilendirir. Karşılıklı olarak güven ve şeffaflığı benimser.

Hastalar Dr. Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi’nin misafirleridir. İşlemler son derece üstün ve kaliteli koşullarda, hastanın rahatı göz önüne alınarak gerçekleştirilir. Dr. Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, her hastanın problemine kişiselleştirilmiş yaklaşımlarla farklı çözümler sunan ve yalnızca tedaviyi değil aynı zamanda yardımcı ve önleyici ek hizmetleri de içeren bir organizasyondur.

Dr. Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, insan hayatının önemini kavrayan ve onu kural olarak benimseyen bir kurum olarak hem hasta hem de çalışan memnuniyeti sağlar. Bu vizyonla, dünyanın önde gelen saç ekim merkezlerinden biri olan Dr. Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, 16 yılda yaklaşık 20 bin kişiye saç ekimi operasyonu yapmıştır.

www.doctorzenclinic.com

Ücretsiz Danışmanlık
Lütfen tüm alanları doldurun.
CAN GEZİ & NEHİRLE AKARKEN KEŞİFLER KULUBÜ
TURSAB
Copyright © 2019 CANGEZİ | Haberler | Çözüm Ortakları | Bize Ulaşın